Klienci Biznesowi

Internet » Klienci Biznesowi

Klientom biznesowym proponujemy dostosowanie przepustowości do indywidualnych potrzeb. Jesteśmy w stanie doprowadzić do Państwa sygnał o przepustowości symetrycznej do 200 mbps z pulą adresów publicznych (do 16 adresów IP). W zależności od lokalizacji proponujemy Państwu łącze światłowodowe, łącze radiowe w paśmie 6GHz lub 24GHz. Wycenę przedstawimy Państwu po weryfikacji możliwości i poznaniu Państwa potrzeb, które zostaną dokładnie określone podczas wizyty naszego technika. Do każdego tematu podchodzimy indywidualnie, jesteśmy elastyczni co do oferowanych przepustowości w łączach symetrycznych i niesymetrycznych. Instalacje wykonujemy w oparciu o sprzęt dostarczany przez liderów na rynku sprzętu sieciowego co daje gwarancje niezawodnej i długoletniej pracy.

Oferujemy także obsługę informatyczną firm pod kątem serwisowania sprzętu komputerowego, instalacji i aktualizacji oprogramowania, zabezpieczenia sieci i serwerów, instalacji i konfiguracji sprzętu sieciowego. Wykonujemy także okablowanie strukturalne w biurach, bankach, centrach call-center, oporządzamy szafy RACK, wykonujemy instalacje alarmów i monitoringu.

Cenimy sobie Państwa czas dlatego proponujemy kontakt personalny z administratorem, który wyjaśni Państwu proces instalacji, umówi wizytę techników, a po weryfikacji możliwości i potrzeb przedstawi Państwu kosztorysy i szczegółowy plan wykonania prac. Zapraszamy do kontaktu:

admin@netcontrol.pl